Задача Crystal

 Юний хімік Ліза вирощує кристали. На прямокутну пластину з поживним середовищем вона капає зародковими кристалами, які згодом ростуть і заповнюють усю пластину. У зв'язку з постійним недосипанням та мікроскопічними розмірами пластини  вкраплення виходять розкиданими випадково по пластині і інколи кристали розростаються досить довго. Ліза вирішила визначити, за який час пластина повністю покриється кристалами, якщо відомі її розміри і місця вкраплення. З підручника з координаційної хімії відомо, що за 1 хвилину кристал розростається на сусідні клітинки, з якими він має спільне ребро.

Технічні умови.  Програма Crystal читає з клавіатури числа H та W - кількість рядків і стовпців пластини,  K - кількість вкраплень, які зробила Ліза, після чого K пар чисел  R та C - відповідно рядок і стовпець вкраплення. Усі числа цілі та задовольняють обмеженням:

1 <= H, W <= 500;  0 <= K <= 50; 1 <= R <= H; 1 <= C <= W.    Програма виводить на екран  єдине число - мінімальну кількість хвилин, через яку вся пластина буде покрита кристалами, а якщо це ніколи не відбудеться, то вивести  - 1

Приклад 1  

Введення

Виведення

7 7 2 3 3 7 5

6

Приклад 2

Введення

Виведення

40  20 3 2  8  1 18  27  5

28

 

 

 

 

© LIKT 1998-2018