Задача Evacuation. Річковий пасажирський корабель, на борту якого перебуває N пасажирів та членів екіпажу, сів на мілину. На щастя, на кораблі є рятувальний човен, який може вмістити K осіб, але, нажаль, лише один. Через стрімку течію та круті береги човен не може пристати до берега де завгодно, а лише до пристані А, яка знаходиться на відстані L1 м від місця аварії вище за течією, або до пристані В, яка знаходиться на відстані L2 м від місця аварії нижче  за течією. Знайти мінімальний час, за який капітан зможе евакуювати всіх пасажирів та членів екіпажу з корабля на сушу, якщо швидкість човна в стоячій воді V м/с, швидкість течії W м/с, а пристані А та В сполучені шосейною дорогою завдовжки L3 м, якою можна транспортувати човен з швидкістю U м/с?

Зауваження:

- часом, необхідним на  посадку та висадку знехтувати;

- повертаючись до корабля за черговою групою людей, човен не може пливти, якщо в ньому немає принаймні однієї людини.

Технічні умови. Програма Evacuation читає з пристрою стандартного введення  через пропуски натуральні числа N, K, L1, L2, L3, V, W, U, кожне з яких не перевищує 106.

Програма виводить на пристрій стандартного виведення шуканий час (ціле число секунд) або – 1, якщо евакуювати всіх неможливо.

Приклад

Введення    5  3  24  60  100  5  1  2

Виведення  16

© LIKT 1998-2018