Задача PlumsGarden

Сливовий сад відомого з задачі Plums фермера Василя П. – прямокутна ділянка довжиною m та шириною n метрів (1≤ m, n ≤1000). Ділянку розбито на квадрати 1х1 м, в центрі кожного з яких росте одна слива.

Сусід Петро допомагав Василеві не тільки у перевезенні вирощеного врожаю, а й стеріг сад від бажаючих поласувати чужими сливами. Сусіди домовились, що в якості плати за виконану роботу Петро вибере довільним чином прямокутну ділянку в межах садка розміром a х b одиничних квадратів. Границі ділянки паралельні границям саду.

Якщо весь урожай слив з цієї ділянки (без остатку) він помістить в кузов своєї вантажівки, то зможе забрати його собі. Петру відома вантажопідйомність p (1≤ p≤109 ) його автомобіля (в кг), а також маса слив на кожному дереві (в кг).

Петро хоче знати, яку найбільшу масу слив W він зможе отримати та кількість  k способів  вибору ділянки a x b з такою масою слив. Допоможіть Петру.

Технічні умови .

Програма PlumsGarden повинна прочитати з клавіатури в першому рядку натуральні числа m , n , a, b  та p (саме в такому порядку!),  наступні  m рядків містять по n натуральних чисел, кожне з яких не перевищує 32767 – маси слив на кожному з дерев. Числа в рядках розділено пропусками.

Програма PlumGarden повинна вивести на екран цілі числа W та k , записані в один рядок через пропуск.

Приклад

Введення

3 3  2  1 10

8   5

5 10  1

4 7  6

Виведення

9 2

 

spider

© LIKT 1998-2018