Задача 1. Necklace2021. Юна любителька ювелірних виробів Настя хоче подарувати своїй найкращій подрузі Наталії намисто з n чорних і рожевих перлин. Щоб намисто не було нудним, Настя хоче розташувати перлини таким чином, щоб хоч як його повернути, ліва половина намиста не була симетрична правій. Більш формально - у нього не повинно бути осі симетрії.

Вісь симетрії ділить намисто на безперервні частини, що містять однакове число перлин. При цьому, якщо вісь проходить через якусь перлину, то вона відноситься до обох частин, якщо ж вісь проходить між двох перлин, то ці перлини знаходяться в різних частинах. Таким чином, наступні намиста мають вісь симетрії.

Ваше завдання - допомогти Насті знайти необхідну розстановку перлин.

Технічні умови. Програма Necklace читає з пристрою стандартного введення число n (2 ≤ n ≤ 1000) - необхідну кількість перлин у намисті. Програма виводить на пристрій стандартного виведення -1, якщо шуканого розміщення не існує,  в іншому випадку виводить n цілих чисел – розміщення намистин. Рожевій намистині відповідає число 0, чорній - число 1.

Приклади

Введення

Виведення

Розстановка для першого прикладу

6

0 0 1 0 1 1

3

-1

 

© LIKT 1998-2018