Задача  Barriers. Бігун-початківець долає дистанцію з бар’єрами. Оскільки він недосвідчений, пробігши від старту з нормальним перестрибуванням n1 бар’єрів, він на наступному спотикається. Далі він так само пробігає ще n1 бар’єрів і на наступному спотикається – і так до кінця дистанції. Пробігши від старту n2 бар’єрів, він збиває наступний. Далі він так само пробігає ще n2 бар’єрів і збиває наступний – і так до кінця дистанції. Пробігши від старту n3 бар’єрів, він оббігає наступний. Далі він так само пробігає ще n3 бар’єрів і оббігає наступний – і так до кінця дистанції.

Є винятки!

 1. Якщо знайдеться бар’єр, на якому бігун може спіткнутися і, водночас, який він може збити – бігун оббігає цей бар’єр.

 2. Якщо знайдеться бар’єр, на якому бігун може спіткнутися і, водночас, який він може оббігти – бігун збиває цей бар’єр.

3. Якщо знайдеться бар’єр, який бігун може збити і, у той же час, оббігти, він спотикається на цьому бар’єрі.

Ці три винятки діють на всій дистанції, але! Якщо бігун добіг до бар’єру, який може і збити, і оббігти і, водночас, на цьому ж бар’єрі спіткнутися – він припиняє біг перед цим бар’єром.

Скільки всього бар’єрів він пробіжить? На скількох бар’єрах він спіткнеться? Скільки з них він зіб’є і скільки оббіжить?

Технічні умови. Програма  Barriers  читає з пристрою стандартного введення числа n1, n2,n3   через пропуск (усі попарно різні і приймають значення від 2 до 100 включно). Програма виводить  через пропуск на пристрій стандартного виведення  загальну кількість бар’єрів, які так чи інакше пробіг початківець, кількість бар’єрів, на яких він спіткнувся, кількість бар’єрів, які він збив,  кількість бар’єрів, які він оббіг.

Приклад

Введення                                        Виведення

2 3 4                                                  59  14  11  10

© LIKT 1998-2018