Задача Graph2021.

У графа Михайла є n садиб, розташованих по колу. Він хоче побудувати кілька підземних переходів між садибами, щоб пересуватися між ними швидше. Ви можете вибрати якесь число k, таке, що для кожної садиби вона буде з'єднана з k  сусідніми  ліворуч і з k  садибами справа. Яке ж мінімальне k  ви повинні обрати, щоб найкоротша відстань між будь-якими двома садибами була не більшою d ?  Відстань між двома садибами вимірюється  кількістю переходів, які потрібно зробити, щоб дістатися з однієї садиби до іншої.

Технічні умови. Програма  Graph2021 читає з першого рядка ціле число t  (1≤t≤10) – число наборів вхідних даних. Для кожного набору вхідних даних на новому рядку вводиться два цілих числа n і d (3 ≤ n≤ 1012, 1 ≤ d≤ 1012).

Програма виводить на пристрій стандартного виведення для кожного набору вхідних даних  одне число в новому рядку – мінімальне k, що задовольняє умову задачі.

Приклад

Введення

Виведення

2

6 2

3 1

2

1

 

 

Коментар

У першому наборі вхідних даних якщо ми з'єднаємо кожну садибу з кожним із сусідів (тобто якщо k = 1), то для попадання в протилежну садибу потрібно   буде здійснити 3 переходи (див. рисунок)

Якщо з'єднати кожну садибу з двома сусідами (к = 2) буде ситуація як на малюнку і знадобиться не більше двох переходів для потрапляння з будь-якої садиби до будь-якої.

© LIKT 1998-2018