Задача Gardener. Як відомо, найкращі натуральні парфуми роблять з живих квітів. Вирощуванням найкращих квітів займаються на підприємстві ''Flowers''. Але квіти досить вибаглива рослина. Квітники в якому вони ростуть мають форму великих прямокутних паралелепіпедів. І, якщо, в ній вже ростуть квіти, то для того, щоб нову квітку можна було б посадити в цей квітник та вона могла б прижитись потрібно, щоб вона мала б колір точно такий як і у більшості квіток цього квітника. За умови, що кількості квіток, які знаходяться в абсолютній більшості у даному квітнику можуть бути однаковими, то у квітник потрібно посадити квітку екзотичного кольору, що позначається числом 0. 
Допоможіть садівнику підприємства, що займається розсадкою квітів для конкретного замовлення парфумерних компаній, написати програму, яка допоможе визначити якого кольору має бути квітка, для того щоб її можна було посадити у конкретний квітник.

Технічні умови. Програма Gardener читає з пристрою стандартного введення ціле число 1=<n=<1000000 а далі в тому ж рядку через пропуски  n (1≤с≤100) чисел - кольори квіток, що вже ростуть у даному квітнику. Програма виводить на пристрій стандартного виведення одне число – номер кольору квітки, яку можна посадити у квітник. Зауважимо, що колір екзотичної квітки  0.

Приклад:

Введення:

10 2 3 3 5 2 5 6 2 3 4

Виведення:

0

© LIKT 1998-2018