Фііксікі рахують (fixcount)

І знову Дім Дімич з Ваською готуються до олімпіади з усного рахунку. Тільки тепер їм необхідно розв’язувати приклади не тільки на додавання, але й на множення. Довелося залучити не тільки всіх фіксіків, а й професора Генія Євгенійовича для складання прикладів. Це було настільки обтяжливе заняття, що хлопцям почали давати одну й ту саму послідовність чисел, яку треба було спочатку додати, а потім перемножити. Виявилося, що у деяких випадках результат отримувався абсолютно однаковий! Наприклад, для послідовності чисел 1, 2 і 3 виконується властивість 1 + 2 + 3 = 1 * 2 * 3 = 6. Щоб трохи відволікти хлопців від рутинної роботи, Сімка запропонувала розв’язати обернену задачу: знайти число, яке можна представлено у вигляді набору натуральних чисел, сума і добуток яких дає одне й те саме число. І таке число знайшлося швидко - 4, адже 4 = 2 + 2 = 2 * 2. Через деякий час загальними зусиллями було знайдено число, у якого було РІВНО ДВА різних набори натуральних чисел {a1, a2, ..., ap} і {b1, b2, ... bq} (2 ≤ p, 2 ≤ q) таких, що

x = a1 + a2 + ... + ap = b1 + b2 + ... + bq = a1 · a2 · ... · ap = b1 · b2 · ... · bq

Та професор Геній Євгенович не зупинився на досягнутому! Він остаточно ускладнив задачу тим, що запропонував порахувати кількість цілих чисел на заданому інтервалі, для яких виконується вказана властивість, причому набори, що відрізняються тільки порядком елементів, потрібно вважати однаковими. Наприклад, 1+2+3 и 2+3+1 – однакові набори.

Формат введення-виведення:

Програма fixcount зчитує з клавіатури (стандартного пристрою введення) два цілих числа N та M (1≤N≤M≤1018).

Програма fixcount виводить на екран (стандартний пристрій виведення) єдине число – кількість цілих чисел x ∈ [N,M], ща мають вказану властивість.

Приклад вхідних та вихідних даних

Введення

Виведення

10 30

1

 

© LIKT 1998-2018