Музичне шоу (Fixshow)

Оскільки Дім Дімич у черговий раз забув привітати бабусю з днем народження, він вирішив влаштувати для неї грандіозне музичне шоу. Для цього він знайшов рівний майданчик, у певних координатах якого розставив N найсучасніших електронних синтезаторів звуку. За задумом Дім Дімича, у деякі (можливо різні) моменти часу, вони почнуть видавати звуки (гарантовано різні), і звучання буде тривалим. Оскільки Дім Дімич хоче, щоб бабуся почула усі звуки якомога швидше, він вирішив знайти таку точку на майданчику, в якій вперше будуть чутися всі N звуків одночасно. Вирішити таку складну задачу самостійно він не зміг, а тому вдався до вашої допомоги.

Напишіть програму, яка обчислює координати точки і час, за який у ній звуки від усіх синтезаторів будуть чутися вперше, за умови, що звук поширюється тільки по повітрю зі швидкістю С, однаковою для усіх синтезаторів і напрямків. Іншими затримками (наприклад, кінцевою швидкістю поширення електричних сигналів) можна знехтувати.

Формат введення-виведення:

Програма fixshow зчитує з клавіатури (стандартного пристрою введення) спочатку число N (1<=N<=555) – кількість синтезаторів, потім N трійок чисел – координати синтезаторів на майданчику та час початку їх звучання і, нарешті, число С (0.1<=C<=1000) – швидкість розповсюдження звуку.

Значення координат не перевищують по модулю 106 и не обов’язково цілі.

Програма fixshow виводить на екран (стандартний пристрій виведення) три числа через пробіл: координати точки, в якій вперше будуть чутися всі звуки одночасно, і час, коли це відбудеться.

Результат зараховується, якщо час відрізняється від правильного не більше ніж на 10-3 та у вказаний час у вказаній точці будуть чутися всі синтезатори.

Приклад вхідних та вихідних даних

Введення

Виведення

4

2 8 6

16 4 0

5 1 8

3 6 2

1

5 4 11

 

 

© LIKT 1998-2018