Задача Eclipse. Юний астроном Петрик сфотографував сонячне затемнення і хоче визначити, яке було затемнення – повне, часткове чи відсутнє взагалі. Він роздрукував знімок, провів  координатну пряму через центри Сонця і Місяця, визначив координати центрів зображень небесних тіл та радіуси цих зображень. Допоможіть Петрику.  Сонце і Місяць на світлині Петрика мають форму круга.

Технічні умови. Програма Eclipse читає з пристрою стандартного введення через пропуск  4 числа – координату центра та радіус Сонця, потім координату центра та радіус Місяця (всі числа натуральні, не більші 1000). Програма виводить на пристрій стандартного виведення єдине число: 0, якщо затемнення не було, 1, якщо затемнення часткове, 2,якщо повне.

Приклади  Введення  3 5 3 5    Виведення  2

                   Введення  3 8 3 5     Виведення  1

Коментар: Повне затемнення – це коли зображення диска Сонця повністю перекрите зображенням диска Місяця, часткове – це коли зображення мають більше однієї спільної точки, але перекриваються не повністю, затемнення немає, коли зображення не перекриваються зовсім, але, можливо, мають одну спільну точку.

© LIKT 1998-2018