Драбина (stairs)

Як відомо, Школа чарування та магії у Хогвардсе має 142 драбини, одина з яких має рівно N сходинок. Саме по цих сходах можна пересуватися, переходячи з однієї сходинки на наступну, перестрибуючи через сходинку або перестрибуючи через дві сходинки, однак перестрибувати через сходинки два рази поспіль не можна. Частина сходинок була зруйнована в одній із сутичок з Волан де Мортом, однак цією драбиною все ще можна користуватися, обов’язково починаючи рух з першої сходинки та закінчуючи на останній.

Альбус Дамблдор не на жарт стурбований станом цих сходів і його цікавить відповідь на таке питання: при зруйнуванні якої максимальної кількості сходинок по сходах все ще можна буде піднятися з першої сходинки наостанню.

Формат введення-виведення:

Програма stairs зчитує з клавіатури (стандартного пристрою введення) два цілих числа N та K, загальна кількість сходинок в сходах та кількість зруйнованих сходинок (2 <= N <= 106, 0 <= K <= N-2). Далі зчитуються Kцілих чисел, номери зруйнованих сходинок (в діапазоні від 2 до N-2).

Програма stairs виводить на екран (стандартний пристрій виведення) єдине число – максимальну кількість сходинок, які можна зруйнувати, не виводячи сходи з ладу.

Приклад вхідних та вихідних даних:

Введення

Виведення

8 2

6 3

2

 

 

© LIKT 1998-2018