Задача Розпил (SLICE)

Після численних спроб зекономити та внесення змін у проект будівництва Коливан нарешті отримав басейн кубічної форми з ребром 1 м. Але навіть після таких суттєвих зменшень витрат він все одно не може заспокоїтися і хоче заробити на експлуатації басейну. Випадково він дізнався, що богатирі збираються проводити змагання скейтбордистів і їм потрібен полігон. Полігоном може слугувати площина, яка проходить через три точки, що знаходяться на поверхні уявного куба, утвореного басейном. Щоб не заплутатись, Коливан зв’язав один з кутів куба з системою декартових координат. Потім, використовуючи усі свої зв’язки, дізнався координати точок на поверхні цього уявного куба. Тепер його мета обчислити площу полігону, який проходить через вказані три точки та обмежений гранями уявного куба, щоб визначити оплату за користування цим полігоном.

Формат введення/виведення.

Програма SLICE зчитує з клавіатури (стандартного пристрою введення) три трійки дійсних чисел – координати трьох точок (числа в діапазоні [0; 1]), розділені пробілами. Гарантується, що точки не лежать на одній прямій і не належать всі одночасно одній грані куба.

Програма SLICE виводить на екран (стандартний пристрій виведення) одне дійсне число – шукану площу. Відповідь потрібно отримати з максимально можливою точністю.

Приклад вхідних та вихідних даних

Введення

Виведення

0.5 1 1 1 0.5 1 1 1 0.5

0.2165063509461097

 

© LIKT 1998-2018