Задача Краватки (CRAVAT)

На відкритті «Турніру Чемпіонів» перед учасниками і гостями збирається виступити N членів журі. Щоб показати єдність всіх представників журі, було прийнято рішення надіти їм краватки одного кольору. Все краватки зберігаються в скрині, яка знаходиться в темній кімнаті, та кожна з них має один з M кольорів. У кімнату можна увійти тільки один раз, вийняти зі скрині деяку кількість краваток і винести їх з кімнати. Потрібно визначити мінімальну кількість краваток, яку необхідно вийняти зі скрині, щоб серед них гарантовано було не менше N краваток одного кольору.

Формат введення/виведення:

Програма зчитує зі стандартного пристрою уведення два рядки. Перший рядок містить два цілих числа N та M (1≤N≤106, 1≤M≤104). У другому рядку задано M чисел, кожне з яких означає кількість краваток відповідного кольору. Всі числа цілі невід’ємні та не перевищують 109.

Програма повинна вивести на стандартний пристрій виведення одне число – мінімальну кількість краваток, яку необхідно вийняти із скрині. Якщо гарантувати наявність N краваток одного кольору не можливо, необхідно вивести число −1.

Пример:

Введення

Виведення

3 3

4 5 6

7

© LIKT 1998-2018