Задача Newdistrict. Для будівництва нового мікрорайону необхідно виконати досить багато підготовчих робіт. В наш час все частіше на допомогу людині приходить комп’ютерна техніка та аерографічні знімки. Маючи знімок з висоти пташиного польоту компанія-забудовник хоче визначити яку кількість коштів необхідно витратити на знесення старих будівель, що знаходяться на даній території. Компанія замовила написати програму, яка перетворить аерографічний знімок на піксельне фото, на якому крапками (·) позначені пусті місця на місцевості, а # - елемент будівлі. Відомо, що стіни усіх будівель паралельні до границь місцевості. Допоможіть програмістам маючи таке піксельне фото визначити точну кількість будівель, що знаходять на даній місцевості, яка обрана для будівництва нового мікрорайону.

Вхідні дані. Програма Newdistrict читає з пристрою стандартного введення в першому рядку  число n  в другому- число m  (1 <= n,m <= 500) – розмір фото (кількість пікселів по вертикалі та горизонталі). Наступні n рядків містять по m символів (·) чи (#), які позначають наявність або відсутність елементів будівлі.

Вихідні дані. Програма виводить на пристрій стандартного виведення єдине число – кількість будівель, що знаходяться на прямокутному піксельному фото.

Приклад.

Вхідні дані

8

6
......
...##.
...##.
......
.###..
.###..
.###..
......

Вихідні дані

2

© LIKT 1998-2018