Тренувальний розділ сайту 

Задачі для самоcтійного розв'язку 

 Більшість задач цього розділу пропонувалися авторами  на Всеукраїнських інтернет-олімпіадах NetOI, на Всеукраїнських комплексних олімпіадах з фізики, математики та інформатики "Турнір чемпіонів"  а також на ІІІ, ІІ та І (ФМГ17) етапах Всеукраїнських олімпіад з інформатики в різіні роки.

Перевірка розв'язків виконується на тестах, що використовувалися під час проведення олімпіади. Тести до задач можливо завантажити на стрінці відповідної олімпіади. Також там можливо завантажити  повні архіви NetOI  "Турнірів чемпіонів", інших олімпіад (архіви крім умов та авторських розв'ясків містять роботи всіх учасників та  повну статистику.

  Багато із запропонованих задач з коментарями та вказівками ввійшли до книги  Ю.Пасіхов, Г.Кравець, Г.Непомнящий, К.Сімонов, І.Порубльов "Всеукраїнські інтернет-олімпіади NetOI". Першу частину книги ( умови задач) можливо скачати тут (pdf, в zip-архіві).

В разділі "Задачі для початківців" та деяких інших  представлено задачі, які можливо  використовувати  на початковому етапі навчання розв'язуванню задач з інформатики. Задачі з цього розділу використовуються в навчальних матеріалах системи дистанційної підтримки навачання "ГОТУЄМСЯ ДО УРОКІВ"

Як користуватися  системою перевірки розв'язків.

1. Умови задач можливо отримати по посиланню зліва. Задачі розміщено по рокам прведения олімпіад.  Далі, в випадаючих меню, умови задач розташовано  по турам (від простих до складніших).

2. Вы вирішуєте задачу на Pascal, C , C++ або  на python-і, зберігаєте розв'язок в текстовому файлі

3.Звернувшись по посиланню  "Відправити розв'язок  задачі  ХХХХ на перевірку on-line", заповнююєте форму.

В  рядку  "ЗАДАЧА"  вже буде вкказано її назву.

В рядку " РОЗВ'ЯЗОК" - посилання на ТЕКСТОВИЙ файл с розв'язком задачі. 
Увага! Якщо файл розв'язку має іншу назву, то система змінить назву задачі! Виправіть вручну, або одразу називайте файли іменем задачі!
Якщо файл має відповідне розширення (c,cpp,pas,py) мова встановлюється автоматично, інакше в рядку "МОВА" оберіть мову програмування, котрою виконано розв'язок.
ВИКОНУЙТЕ ТЕХНІЧНІ УМОВИ!!!! ВОНИ  ДЕТАЛЬНО ОПИСАНІ В УМОВІ  КОЖНОЇ ЗАДАЧІ!

Натисніть кнопку "ПЕРЕВІРИТИ" і через кілька секунд на екрані буде результат...

 Успіхів! 

З усіх  питань роботи системи звертайтеся до нас, у

   Всеукранїський центр проведення олімпіад школярів з інформатики

© LIKT 1998-2018