Нелюбимі цифри (Numbering)

Новий керівник організації виявив, що його попередник, по одному йому відомим причинам, для нумерації офіційних документів принципово не використовував числа, десяткові записи яких містили деякі цифри. Причому в різні роки обструкції підлягали різні комплекти цифр. У якості початкового номеру в кожному році попередній керівник брав мінімальне невід’ємне число, що не містило знехтуваних у даному році цифр. При нумерації кожного наступного документу, у тих випадках, коли наступний номер містив знехтувану цифру, це число просто пропускалося. І так, доки чергове число не виявлялося вільним від небажаних для нього цифр. Наприклад, якщо нехтувалися цифри 8, 7, 9, 5, 1, то перші кілька документів цього року мали наступні номери: 0, 2, 3, 4, 6, 20, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 33, ...

Оскільки попередник керував організацією досить довго і накопичилась велика кількість перенумерованих ним документів, у нового керівника виникла потреба у програмі, яка для заданого комплекту знехтуваних цифр за вихідним номером документа (тобто за номером, який був йому наданий) швидко визначить порядковий номер цього документа, відрахований від нуля.

Формат введення-виведення:

Програма Numbering зчитує з клавіатури (стандартного пристрою введення) два непустих рядки. У першому рядку через пробіл перераховано нелюбимі цифри (їх загальна кількість від однієї до восьми включно). У другому рядку дано вихідний номер шуканого документу (не менше нуля та не більше 1,000,000,000).

Програма Numbering виводить на екран (стандартний пристрій виведення) єдине число – номер шуканого документу, тобто порядковий номер документу, вихідний номер якого вказано у вхідному файлі.

Приклад вхідних та вихідних даних

Введення Виведення
8 7 9 5 1
24
8

 

© LIKT 1998-2018