`Всеукраїнський центр проведення олімпіад в мережі Інтернет
  Рекомендації  для журі II (районного/міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики в 2010 -2011 н. р. 

У 2010-2011 н. р. перевірка робіт учасників II (міського/районного)  етапу  ХХIV Всеукраїнської олімпіади з інформатики  буде проведена з використанням технічних можливостей Всеукраїнського центру проведення олімпіад школярів, що діє на базі лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій фізико-математичної гімназії №17 м. Вінниці.  Захід проводиться в рамках угоди про співробітництво між ВОІПОПП та лабораторією.

Весь час проведення олімпіади (з 9-30 і до завершення перевірки) працює консультативний чат для журі http://www.vinnica.ua/netoi
i 
Учні виконують олімпіадне завдання протягом часу, що його відводить журі (рекомендовано 5 год), строго притримуючись технічних вимог, сформульованих до кожної задачі. Перед початком олімпіади учнів слід попередити, що вони  здають на перевірку журі лише тексти розв’язків задач (тобто файли з розширенням .pas,  .с /.cpp в залежності від мови програмування. Назви файлів  відповідають назвам задач.

Програми учасників НЕ БУДУТЬ правильно  оцінені,  якщо  вони виводять на екран будь-що, крiм того, що вказано в умові, чекають вводу з клавіатури, не  вказаного  в  умові,  працюють  з файлами  чи  звертаються  до  зовнiшнiх  пристроїв   (не  можна використовувати модулі CRT, DOS чи Graph в Pascal-i).

Поки учасники працюють над завданнями, члени районних журі готують свої варіанти еталонних розв
’язків та тестів для перевірки і надсилають їх до 14-30 на електронну адресу
olymp@olymp.vinnica.ua  листом з темою Назва_району_журі. До листа слід прикріпити архів Назва_району_журі.rar ,
в
якому для кожної задачі є одноіменна їй папка з розв’язком журі і файли тестів, формат яких відповідає формату введення-виведення за умовою задачі (спочатку – рядки введення, потім рядки виведення  в одному файлі. Для кожного тесту – окремий текстовий файл). Бажано (але не обов’язково) надіслати пропозиції по всім задачам, але в будь-якому випадку архів з пропозиціями та розв’язками журі повинен бути надісланий від кожного  району. Про факт отримання листа буде повідомлено в чаті та листом на адресу відправника.
Всі листи слід надсилати за адресою olymp@olymp.vinnica.ua

Після  завершення олімпіади (орієнтовно – 15-00, точніше буде повідомлено в чаті) на сайті Всеукраїнського центру проведення олімпіад школярів  //www.olymp.vinnica.ua.  в розділі  «Перевірка задач в режимі он-лайн» стане доступним посилання «Міська (районна) олімпіада 2010-2011 н.р. Вінницька область».  Журі може розпочати перевірку.  

Вказівки до перевірки   
  1. Зайти в Інтернет на //www.olymp.vinnica.ua, обрати українську версію ресурсу та в лівому меню послідовно «Перевірка задач в режимі on-line» -> «Міська (районна) олімпіада 2010-2011 н.р. Вінницька область» ->»Назва_задачі» ->»Назва_задачі на перевірку оn-line».

    2. У графу Задача вписуєте назву задачі, що перевіряється, маленькими латинськими літерами (поле може бути заповнене автоматично, якщо не та назва, виправте).            Наприклад, якщо умова задачі починається словами Задача Robot,  вписуйте robot.

3.  Натискуєте кнопку Обзор,  знаходите в папці на своєму комп’ютері розв’язок учня, обираєте  Відкрити.  
Увага! Це повинен бути  не скомпільований текст   програми!  У графі Розв’язок повинно з’явитися повне ім’я файлу розв’язку.
 
4. Натискаєте на кнопку вибору графи Мова програмування та обираєте ту мову, якою       виконано розв’язок (поле може бути заповнене автоматично).5.  Далі натискаєте кнопку Перевірити. Через деякий час на екрані з’являється результат       перевірки.      6. Переносите результати проходження тестів в підсумкову таблицю Назва_району.xls 

      
      Завершення олімпіади   
Після завершення перевірки  підсумкова таблиця та роботи всіх учасників  збираються в архів
 «Назва_району_учасники.
rar» (на кожного учасника папка   Прізвище з файлами розв’язків). Архів слід прикріпити до листа з темою        Назва_району_учасники і відправити до 19-00 в день проведення олімпіади та          отримати підтвердження про отримання в чаті та на адресу відправника. 
   У випадку відсутності такого листа олімпіада буде вважатися такою, що не відбулася
Учасникам олімпіади слід порекомендувати (після завершення олімпіади!) скопіювати         свої розв’язки на власні носії.

З 26.12.
10 вони зможуть самостійно їх  перевірити  на   повному наборі тестів і дізнатися про набрані бали, а також доопрацювати свої розв’язки до повного балу, що корисно з навчальною метою та мінімізує апеляції.
                       

 
Кабінет інформатики  ВОІПОПП
                                                    

Лабораторія інформаційних та комунікаційних
технологій 

© LIKT 1998-2024